Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 81м2 на Залізнична вул. в Залізничному районі, Львів

97 320 $
4 170 023 грн
1 202 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
81 м2
Площа кухні:
15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 12

Одна лоджія

Код:
2007801
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Залізнична вулиця? цегляний будинок/ Квартира має роздільне планування. Ремонт після будівельників. Опалення: автономне, дахова котельня. Система опалення: власна котельня. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Меблювання: Ні. Можлива купівля за програмою єОселя. ЖК Шенген, 2 черга - вже введена в експлуатацію. Новобудова, керамічна цегла. Запущений ліфт. Відеоспостереження. Консерж. Паркінг підземний 3-поверхи та наземний 5- поверхів. Гостьовий паркінг. 5 хв. на транспорті до центру. Панорамні вікна, балкон-лоджія, гардероб, 2 санвузли. Wi-Fi.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915803