Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 68м2 в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл.

88 000 $
3 770 674 грн
1 295 $ /m2

Загальна площа:
68 м2
Ділянка:
1 сот.

Поверхів:
2

Код:
2007834
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  9
Агентство нерухомості
Снітко Вікторія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам будинок з ремонтом,меблями,побутовою технікою в 10км. від Києва. Продається двоповерховий таунхаус з терасою площею 68м.кв. з ремонтом,меблями,побутовою технікою в селі Нові Петрівці в 10 км від Києва. Зручна транспортна розв'язка - дві траси на Київ.Розвинута інфраструктура-супермаркети,школи,дитячі садки,підприємства для роботи,медична сфера,громадський транспорт до Києва,зони відпочинку(поруч Межигір'я, Київське водосховище,ліс). Будинок монолітно-каркасний,електрика - 3 фази 16кВт з лічильником День-Ніч і пільговим тарифом на опалення. На першому поверсі кухня-вітальня з виходом на терасу,ванна кімната, на другому поверсі дві спальні,санвузол з душовою. Таунхаус обладнаний незалежним електропостачанням(генератор), є камін,який обігріває два поверхи. Розглядаємо продаж по Є-оселі.. Відстань до найближчого міста: до 10 км.; Кількість кімнат: 3; Тип будинку: Таунхаус;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22392052