Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 89м2 на Панаса Мирного вул. 14 в районі Озерна, Хмельницький

71 065 $
3 045 034 грн
799 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
89 / 42 / 11 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 16

Одна лоджія

Код:
2008210
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Велика площа , 2 поверх , квартира зі східної сторони . 89 м2 - ідеальний варіант для сім'ї або для тих , хто цінує простір та комфорт Опалення квартири від дахової котельні , що забезпечує завжди тепло в квартирі , навіть під час відключень світла . Продаж 3-кімнатної квартири загальною площею 89 м? на 2 поверсі 16-поверхового будинку. Раціональне планування: три окремі кімнати, простора кухня та санвузол. Комфортний поверх, зручний для щоденного проживання.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212915845