Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Склад 108м2 на Немирівське шосе вул. у місті (передмісті), Вінниця

16 200 грн /міс.
378 $
150 грн /m2

Загальна площа:
108 м2

Код:
2008909
Оновлене:
17-05-2026
Перегляди:  2
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Юрій Мельник
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда складських приміщень біля магістральної дороги. На одній приватній території здаються два окремі приміщення загальною площею 108 м #178;. Приміщення розташовані поруч одне з одним та здаються тільки разом одному орендарю. Кожне приміщення має окремий вхід, що забезпечує зручність у використанні для складу, виробництва, майстерні або іншої комерційної діяльності. Характеристики: • електропостачання 380V, 3 фази • санвузол на території • без опалення • зручний підїзд для транспорту • парковка Вигідне розташування поруч із магістральною дорогою забезпечує великий автомобільний трафік та хорошу видимість обєкта.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 167474