Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 49.7м2 в Шевченківському районі, Львів

70 000 $
2 999 400 грн
1 409 $ /m2

Площа:
49.7 / 27.5 / 8.9 м2
Кімнат:
2

Поверх:
5 из 9

Код:
2010345
Оновлене:
19-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Бабич Мар'яна
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ПРОДАЖ КВАРТИРИ Адреса - місто Львів, вулиця Величковського 44. Кількість кімнат - дві. Поверх - 5 з 9. Тип будинку - чешка. Матеріал стін - панель. Загальна площа - 49.7 м2, житлова - 27.5 м2, кухня - 8.9 м2. Квартира в житловому стані, наявні меблі та побутова техніка, кондиціонер. Опалення - центральне, наявний бойлер. Балкон(-и) - лоджія - одна. Санвузол(-ли) - один / роздільний. Особливості даної квартири - це те що квартира дуже світла і тепла ( вікна виходять на південну сторону), підключено альтернативне джерело живлення ( на випадок відключення електроенергії). / є гардеробна кімната / продаж за програмою “єОселя” / на поверсі дві квартири / квартира в австрійському будинку з шикарним підʼїздом, наявний підземний паркінг, хороша ціна і тд). Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, Аврора, Єва, парк, відділення нової пошти, аптеки,сімейна амбулаторія, зупинка громадського транспорту, ліс тощо. Код обʼєкта: 5710