Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 41.9м2, Підстанція, в Соборному районі, Дніпро

40 000 $
1 713 943 грн
955 $ /m2

Загальна площа:
41.9 м2
Площа кухні:
6.7 м2
Кімнат:
2
Тип:
Cуміжні

Поверх:
1 из 3
Стіни:
Цегла

Косметичний ремонт

Код:
2010785
Оновлене:
20-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2-кімнатну квартиру вул. Лізи Чайкіної, 13 Соборний р-н, Гагарина NK Код об'єкта SF-2-865-279 Опис району, розташування: ДНУ, дитячі садки, школи, супермаркети, магазини, лікарні. Громадський транспорт ходить у будь-який кінець міста. 1-й поверх 3-поверхового цегляного будинку. Тихий та затишний район. Загальна площа - 42 кв.м: кухня 7 кв.м, 2 кімнати, санвузол. Квартира у житловому стані. Індівідуальне електроопалення. Тепла. Хороші сусіди. Сторона не сонячна. Вартість – $ 40 тис. + послуги АН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-865-279-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6112035