Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 70м2 на Євгена Коновальця (Щорса) вул. 34, Печерськ, в Печерському районі, Київ

36 421 грн /міс.
850 $
521 грн /m2

Площа:
70 / 50 / 20 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 18
Стіни:
Цегла

Код:
2011037
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
BROKINGDOM
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда стильної квартири в центрі Києва вул. Євгена Коновальця, 32Б Поверх 5 з 20 Пропонується в оренду сучасна та дуже затишна квартира в одному з найпрестижніших районів столиці Продумане планування: — окрема спальня — простора кухня-вітальня для життя і відпочинку — санвузол з ванною — гардеробна — балкон Автономність — комфорт у будь-яких умовах Квартира повністю укомплектована: — посудомийна машина — варильна поверхня духова шафа — електрочайник — пральна машина — 2 кондиціонери — 2 телевізори Все виконано з якісних матеріалів та з дорогим наповненням — ідеально для комфортного життя Інфраструктура: Поруч усе необхідне — супермаркети, кав’ярні, ресторани, аптеки, спортзали Зручна локація в центрі — швидкий доступ до всіх ключових точок міста Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, стиль та локацію Вартість 850$

ЖК Аристократ

Адреса будинку: Євгена Коновальця (Щорса) вул., 34, Київ, Печерський район