Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 58м2 на Замостянська вул. 34а в Замостянському районі, Вінниця

75 000 $
3 213 643 грн
1 294 $ /m2

Площа:
58 / 17 / 18 м2
Кімнат:
1

Поверх:
4 из 8

Код:
2011351
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Марічка Ковальчук
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Хороше розташування Вінниця, Ближнє замостя, поруч усе, район Будинку офіцерів, центральний ринок, зупинки усього громадського транспорту, безліч магазинів, ТРЦ, кафе, банки, аптеки, вся інфраструктура міста. Квартира з ремонтом , простора велика кухня. Опалення індивідуальне. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Гаряче водопостачання з котла. Хороше планування. Телефонуйте, перегляд в зручний для вас час.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213341460