Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 87м2 в Київському районі, Одеса

79 900 $
3 423 601 грн
919 $ /m2

Загальна площа:
87 м2
Площа кухні:
20 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
6 из 12

Один санвузол суміщений

Код:
2011468
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Елена Хаджи
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Простора та затишна квартира для сімї — «заходь і живи» Таїрово, вул. Вільямса 75 Площа — 87 м #178; 6 поверх 3 окремі кімнати Якісний ремонт Меблі та техніка залишаються 3 кондиціонери Посудомийна машинка Пральна машинка Тамбур із броньованими дверима Велика кількість місця для зберігання Додатково: батарея на 5 кВт Забезпечує квартиру електроенергією під час відключень світла — дуже актуально та комфортно. Вся необхідна інфраструктура у пішій доступності: школи, садочки, супермаркети, транспорт, аптеки, дитячі майданчики. Квартира світла, доглянута та повністю готова до проживання.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213342080