Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 100.7м2 на Повітрофлотський просп. 56, Чоколівка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

110 771 $
4 746 379 грн
1 101 $ /m2

Площа:
100.7 / 32.8 / 39.4 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
12 из 12

Два санвузли

Код:
2011487
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Анатолий Алексеевич
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Ok’Land, проспект Повітряних Сил, 56 Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Ok’Land. Можливий продаж за державними програмами та розтермінування платежу. Загальна площа — 100,7 м², велика кухня-студія - 39,4 м. Поверх — 12/12 Будинок введений в експлуатацію — 3 квартал 2023 року. Квартира з функціональним плануванням: окремі кімнати; два санвузли; балкон; можливість перепланування під власний дизайн-проєкт. Закрита територія комплексу, охорона, відеоспостереження, підземний паркінг. Розвинена інфраструктура: поруч школи, дитячі садки, супермаркети, салони краси, дитячі майданчики. Зручна транспортна розв’язка: до метро Станція метро Вокзальна та Станція метро Шулявська — 10–15 хвилин громадським транспортом. Зупинка — 150 м від будинку. Квартира готова до переглядів. Телефонуйте для отримання детальної інформації. Комісійні Агентства Нерухомості оплачує покупець!!! Приходьте на перегляд за попередньою домовленістю! За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення) Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно! З повагою АН Ideal Home! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-321-344-BN.