Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 205м2 на Приміська вул. в Замостянському районі, Вінниця

180 000 $
7 712 743 грн
879 $ /m2

Загальна площа:
205 м2
Ділянка:
4 сот.

Поверхів:
1

Код:
2011743
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Мак Наталія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам будинок район Тяжилів (біля костелу, ліва сторона). Поруч школа та садочок. В будинку виконаний косметичний ремонт, житловий стан. Цокольний поверх можна використовувати, як укриття. Ділянка 4, 5 сотки, газ, центральна каналізація, криниця.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22392245