Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Торгові приміщ. 150.5м2 в Вишневе, в Бучанському районі, Київська обл.

150 000 грн /міс.
3 501 $
997 грн /m2

Загальна площа:
150.5 м2

Код:
2011622
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  6
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Партнер
сергей
+3x-xxx Показати
Партнер

Пропонується в Оренду торговое приміщення 150.5 м2 Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25. Локація: Адреса: Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25.Нежилий фонд. Фасад. Фасадний окремий вход. Переваги локації: - Приміщення розташоване на Фасадi, Біля зупинки громадського транспорту. У популярній локації з високим пішохідним та автомобільним трафіком. -Висока видимість та зручний доступ для клієнтів Приміщення знаходиться в діючому торговому ряду - в одному ряду з магазином "Аврора", та поруч продуктовий магазин "FOOD MARKET", "Promin", Магазин крафтового пива, комерційне оточення забезпечує стабільний пішохідний трафік. Поруч великі житлові комплекси: Dobre Misto, Акварель 2, Піонерський квартал, Євромісто. Щільно заселений житловий масив (понад 1000 квартир) забезпечує стабільний пішохідний трафік. І - Це Великий мікрорайон., який завжди користується попитом серед киян і гостей столиці. - Дуже високий автомобільний трафік, видимість фасаду і реклами відмінна. - Зручна транспортна розв’язка легкий доступ для клієнтів та постачальників! - Фасадне розташування великі вікна з виходом на дорогу, гарна оглядовість! - Приміщення знаходиться в жвавому місці, величезний людський трафік проходить в безпосередній близькості від обєкта . - Паркування. Можливість зупинки автомобіля! -Це ідеальне приміщення для вашого бізнесу, яке забезпечить стабільний потік клієнтів завдяки розташуванню в активній діловій зоні міста. Характеристики приміщення: - Загальна площа: 150.5 м2. -Формат: Нежитловий фонд. Фасад. - Простора основна зала - 2 окремі кімнати - ПЛАНУВАННЯ ДИВІТЬСЯ В ОГОЛОШЕННІ. -.Два входи -Зараз торговий зал у форматі: Open Space. - Санвузел - Окремий Фасадний вхід Інженерні комунікації: - Потужність електромережі 25 КВТ (три фази) - Міські вода і каналізація - Розташування великі вікна з виходом на дорогу, гарна оглядовість -Підійде для: заклад харчування, магазин, аптека, салон краси, шоурум та інших видів комерційної діяльності Фінансові умови: - Агенство.Комісія 50% - Довгострокова оренда - Орендна плата: 150000 грн/місяць. - Оплата за перший місяць + гарантійний платіж - Додатково оплачуються комунальні послуги Комісія: 50%