Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 62.6м2 на Одеська вул. в Слобідському районі, Харків

40 000 $
1 713 943 грн
639 $ /m2

Загальна площа:
62.6 м2
Площа кухні:
11.1 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 4

Код:
2011917
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкту #25681 Пропонуємо вашій увазі чудову 2-кімнатну квартиру в новозбудованому будинку клубного типу по вул. Одеська, Основні характеристики будинку та квартири Теплий будинок: зведений з екологічно чистого кримського ракушняка, товщина стін становить 62 см. Внутрішній простір: вільне планування, є великий балкон площею 6,4 м². Опалення: встановлено індивідуальне автономне газове опалення. Облаштування території Закритий двір: обладнаний власним паркінгом для автомобілів. Зони відпочинку: на території є дитячий майданчик, альтанки, фонтан та зона для барбекю. Інфраструктура та транспортПоруч із домом: працюють школи, два дитячих садки, ринок, ТРЦ Sun Mall, а також супермаркети «КЛАСС», «АТБ», «РОСТ», «СІЛЬПО» та METRO. Транспортне сполучення: чудова розв'язка, до станцій метро «Гагаріна» та «Метробудівників» можна дістатися за 10 хвилин на транспорті.