Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 167м2 в Кривуші с., в Кременчуцькому районі, Полтавська обл.

125 000 $
5 356 072 грн
749 $ /m2

Загальна площа:
167 м2
Ділянка:
12 сот.

Поверхів:
2

Код:
2012122
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Олександр
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж будинка в Кривушах Загальна площа будинку 167 м.кв. Будинок побудований 2012р., має два повноцінних поверхи. Перший поверх: ванна кімната, гостьовий с/в, передпокій, кімната, велика вітальня та кухня, також є другий вихід. Другий поверх: вітальня, три окремі спальні, санвузол та вихід на балкон. Будинок керамзитобетон з утепленням і термоблок з пінопласту. Не потребує додаткового утеплення ззовні. Встановлені якісні металопластикові вікна. Земельна ділянка 12 соток, приватизована в гарному доглянутому стані. Із насаджень присутні плодові дерева та кущі. Ділянка повністю огороджена забором. На території також є хоз. будівлі, а також другий заїзд під авто Ідеальне місце для тих, що люблять тишу, чисте повітря та спокій! Не зволікайте та телефонуйте вже зараз! Перегляд в узгоджений та зручний час!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22453276