Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Офіс 90м2 на Туровська вул., Поділ (центр), в Подільському районі, Київ, метро Тараса Шевченка

64 000 грн /міс.
1 494 $
712 грн /m2

Загальна площа:
90 м2

Код:
2012217
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Альона
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується в оренду фасадне приміщення 90кв.м за адресою вул. Турівська 29. в подільському р-н. Приміщення знаходиться на 1 поверсі, має окремий вхід, 4 окремі кабінети, сан вузол, кондиціонери,бойлер, гігабітний провідний інтернет,багато ризеток для підключення техніки, 15 Вт потужності, лічильник на опалення та регулятори на батарєях, є мокрі точки в двох кабінетах, пожежна сигналізація, безпека: сигналізація + ролети на вікнах які регулюються кожен окремо,багато місць для парковки поруч. Під час відключення вода та опалення працюють. Ціна 64 000грн № 1419348

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1419348