Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 79м2 на Лісогринівецька вул. 32а в районі Озерна, Хмельницький

69 000 $
2 956 552 грн
874 $ /m2

Площа:
79 / 39 / 17 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 10

Один санвузол роздільний

Код:
1893282
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  22
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2к.квартиру по вул. Лісогринівецька (мікрорайон Озерна) на шостому поверсі. Загальна площа 79.4 м.кв. Будинок зданий, комунікації підключені. Є дитячий майданчик Квартира двостороння, просторе планування З кухні та кімнати гарний краєвид на штучне озеро Максимально зроблені чорнові роботи - стяжка, штукатурка стін, розводка опалення та електрики Індивідуальне опалення Поруч торгові центри, розвинена інфраструктура, все в пішій доступності

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212896465