Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 63м2, Слов'янка, в Ленінському районі, Вінниця

107 000 $
4 584 797 грн
1 699 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
63 м2
Кімнат:
2

Поверх:
2 из 9

Код:
1913783
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Оксана Іванівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Чудова квартира в ЖК Avalon 5! Квартира розташована у місті Вінниця, район Словянка. За адресою: Трамвайна, 3В. На 2 поверсі. Індивідуальне опалення. Гаряча вода з котла. У квартирі проведений інтернет. У помешканні є меблі та техніка. Площа загальна 63.9 кв. м. У квартирі зроблено євроремонт. Ціна 107000 $. . Можливий торг

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213274598