Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 32.7м2 на Василя Чапленка вул. в Центральному районі, Дніпро, метро Вокзальна

28 500 $
1 221 184 грн
872 $ /m2

Площа:
32.7 / 16.8 / 6.1 м2
Кімнат:
1

Поверх:
1 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
1937145
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Лена
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам однокімнатну квартиру без комісії від власника. Адреса: Дніпро, район Озерка, Фрунзе. Загальна площа становить 32.7 кв.м. 16.8 кв.м. житлової площі. 6.1 кв.м. площа кухні. Суміжний санвузол. Квартира на 1 поверсі. У квартирі централізоване опалення. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика. Колонка на гарячу воду. Інтернет проведено. Пропонується без меблів.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213292528