Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 160м2 у місті (передмісті), Дніпро

55 000 $
2 356 672 грн
344 $ /m2

Загальна площа:
160 м2
Ділянка:
10 сот.

Поверхів:
2

Код:
1988193
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж садового будинку розташованого на ділянці площею 10соток. Новоалександівська громада, садове товариство «Південний» Ділянка приватизована, є право власності на будинок та техпаспорт. Продається з додатковою ділянкою з протилежного боку річки. На ділянці мальовничий ставок 25 м. Куб. з водоспадом та струмком. Будинок двоповерховий, з алюмінієвою розсувною системою скління. Велика засклена веранда -35 квадратних метрів. Великий балкон – 20 метрів квадратних. Будинок побудований з газобетону, та весь обкладений катеринославською цеглиною. Фундамент бетон. Покрівля металева. Без внутрішніх робіт. Заведена електрика, вода. Є свердловина. Подвір?я вимощено бутом. Збудована власна набережна, з зоною відпочинку. Є власний штучний водоспад. Є можливість рибалити с власного берега. Річка Мокра Сура. Дуже мальовниче місце, затишне. Багато птахів, черепахи, риба. На ділянці мальовничий ставок 25 м. Куб. з водоспадом та струмком. На ділянці висаджені багатолітні хвойні дерева., кущі. Рівна ділянка правильної форми. Встановлено автоматичні ворота. Капітальний паркан.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22379819