Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Склад 1000м2 на Гонти вул. в Замостянському районі, Вінниця

192 819 грн /міс.
4 500 $
193 грн /m2

Загальна площа:
1000 м2

Код:
2001048
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  1
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Юлія Меленчук
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда виробничо-складського комплексу 1000 м #178; | вул. Гонти | Бокси та Опенспейс Пропонується в оренду нова двоповерхова будівля виробничо-логістичного призначення загальною площею 1000 м #178;. Обєкт розташований у промзоні по вул. Гонти (перша лінія), має зручний виїзд на дві сторони та велику прилеглу територію 20 с. Можлива оренда як всієї будівлі, так і окремих блоків: 1 ПОВЕРХ (Виробничо-складські бокси): Великий бокс (180 м #178;): Має 3 окремі брами (3.10х2.80 м), висота стелі 4 м. Усередині заведено воду та каналізацію. 6 малих боксів (по 60 м #178;): Кожен має окремий вхід, заведені комунікації. Ідеально під невелике виробництво або склад. Зручності: На поверсі облаштовано загальний санвузол. 2 ПОВЕРХ (Універсальні площі Open Space): Праве крило (300 м #178;): Світле приміщення, вікна з двох сторін, вільне планування. Висота стелі 2.70 м. Підведена вода. Ліве крило (250 м #178;): Аналогічне планування, вікна з двох сторін, підведені комунікації. Висота 2.70 м. Технічні переваги комплексу: Електроенергія: Потужність 100 кВт (3 фази) на всю будівлю. Територія: Прилегла ділянка 20 соток (щебінь). Наскрізний проїзд, встановлюються 2 шлагбауми. Стан: Пластикові вікна, фасадні роботи в процесі виконання. Локація: Промзона, фасадний виїзд, зручна логістика для будь-якого виду транспорту.