Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 73м2 в Шевченківському районі, Львів

109 000 $
4 670 494 грн
1 494 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
73 / 31 / 14 м2
Кімнат:
2

Поверх:
11 из 16

Код:
2001431
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Паращак Соломія
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2 кімнатна квартира в новобудові по вулиці Шевченка (Ковалика). Шевченківський район. Будинок заселений. Опалення індивідуальне. В будинку два пасажирські і один вантажний ліфт. Кладова 2,5 м. Поверх 11/16. Загальна площа квартири 72,8 кВ.м., житлова 30,9 кВ.м., кухня 14,3 кВ.м. В квартирі також є засклений балкон. Висота стелі 3 м. Підігрів підлоги. Квартира продається із меблями та побутовою технікою. Квартира дуже світла та тепла. Розвинена інфраструктура, поруч зупинка громадського транспорту, супермаркети Сільпо та АТБ, клініка Веселка, навчальні заклади та багато іншого. Код 17170