Подзвонити Повідомлення

Продам Торгові приміщ. 134.6м2 у районі центру міста, Тернопіль

323 000 $
13 840 089 грн
2 400 $ /m2

Загальна площа:
134.6 м2

Код:
2002427
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Кислюк Наталя
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу комерційне приміщення розташоване у центральній частині міста, в зоні активного трафіку. Характеристики обєкта: *загальна площа 134,6 м #178;; *дизайнерський ремонт; *електричне опалення; *два окремі входи; *наявне цокольне приміщення; *функціональне планування; *висока прохідність локації. Станом на сьогодні приміщення перебуває в оренді, що забезпечує можливість отримання стабільного доходу одразу після придбання. Обєкт підходить для комерційної діяльності або як інвестиційний актив. Телефонуйте за більш детальною інформацією xxx-xx-xx.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24106407