Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 68м2 на Замонастирська вул. у районі центру міста, Тернопіль

99 500 $
4 263 433 грн
1 464 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
68 / 35 / 17 м2
Кімнат:
2

Поверх:
10 из 10

Один санвузол суміщений

Код:
2007521
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Мисевич Ірина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира по вулиці Замонастирська. Новий, обжитий будинок, квартира розташована на 10 поверсі. Загальна площа 68 кв.м, кухня-вітальня, дві окремі спальні, гардеробна. Сучасне та продумане планування. У квартирі зроблено стильний ремонт, є для необхідні для комфорту меблі та побутова техніка.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213337517