Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 140м2 на Назарівська (Вєтрова) вул. 7б, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Університет

309 000 $
13 240 209 грн
2 208 $ /m2

Площа:
140 / 50.6 / 46 м2
Кімнат:
3

Поверх:
5 из 10
Стіни:
Цегла

Код:
2007906
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
VALION Kyiv
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +xxx-xx-xx66, +xxx-xx-xx42 Наталія Миколаївна Рибалко