Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 43м2 на Олеся Олександра (Олеся Александра) вул. 17а, Виноградар, в Подільському районі, Київ

126 700 $
5 428 914 грн
2 947 $ /m2

Площа:
43 / 13 / 18 м2
Кімнат:
1

Поверх:
9 из 15

Код:
2008070
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Profi Realt
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без комісії для покупця! 1к квартира 43,5 м2 з Гардеробною на комфортному 9 поверсі у ЖК Варшавський 3!В квартирі новий якісним, стильний та дуже практичний ремонт, що буде служити дійсно довго без додаткових вкладень. Державні програми розглядаємо. - на стінах декоративна штукатурка кольору айворі та з ефектом «скеля». Поверхня міцна, та максимально практична - на світлій штукатурці не видно жодних сколів та подряпин. - підлога з підігрівом- стеля натяжна з тіньовим профілем-в санвузлі керамограніт, зокрема і стільниця - стильно, практично та довговічно. Нічого не вздується і не подряпається- вся сантехніка німецького бренду Am.Pm, електротехніка - надійний Whirlpool, раковина перевіреного за 100 років швейцарського бренду Franke- ліжко велике 180*200-розкладний стіл для затишних зустрічей з друзями та рідними-містка гардеробна для вашої зручності- встановлена посудомийка- захист від напруги, місце та розетки під екофло- багато зон для зберігання на кухні, які сховані за панелями. Будинок оснащений резервним живленням. Є мінус перший поверх, куди спускається ліфт! ІНФРАСТРУКТУРАКонцепція ЖК "місто в місті". В двох хвилинах пішки - ТЦ Ретровіль з кінотеатром Multiplex, Sport Life, дитячим розважальним центром Papashon, боулінгом, станціями зарядок для електромобілів, АЗС, закриті паркінги та парковка. Запланована станція метро поруч, активно ведеться будівництво. БЕЗПЕКАЗа загальною концепцією ЖК - охорона на першому поверсі підʼїзду. Камери у ліфтах, підʼїзді, на дитячий майданчик. Сам майданчик - це закрита територія, доступ з електронним ключем. Телефонуйте прямо зараз для організації перегляду в зручний для Вас час! Є відео, надішлемо за запитом.ID: 95017