Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 74м2 в Слобідському районі, Харків

117 000 $
5 013 283 грн
1 582 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
74 / 50 / 18 м2
Кімнат:
3

Поверх:
3 из 14

Код:
2011448
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код 25659 Пропонується до продажу сучасна та стильна квартира в житловому комплексі бізнес-класу «Вікторія» — лише за 2 хвилини пішки від станції метро Палац Спорту. Локація по праву вважається найкращою на Нових домах: ідеальна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-який район міста, а навколо зосереджена вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Поруч — великі торгові мережі, супермаркети, ринок, кінотеатр, магазини, відділення банків, аптеки, кафе, затишні сквери для прогулянок, а також дитячі садки та школи в пішій доступності. Квартира розташована на комфортному 3-му поверсі 14-поверхового будинку. Світла, затишна та бездоганно доглянута — вона створює атмосферу комфорту з перших хвилин. У 2021 році виконано якісний сучасний ремонт із використанням надійних матеріалів та продуманих дизайнерських рішень. Після ремонту в квартирі проживали менше пів року, тому оселя зберегла стан практично нової. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою та повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Окрема перевага комплексу — закрита територія з охороною Сьогодні це одна з найважливіших переваг для комфортного та спокійного життя. Територія ЖК закрита для сторонніх, що забезпечує мешканцям додатковий рівень безпеки, тиші та приватності — рідкісна й особливо цінна перевага для цього району. Переваги квартири: • сучасна сантехніка та стильне освітлення; • простора вітальня для відпочинку та прийому гостей; • окремі кімнати — ідеальне планування для родини; • сучасна кухня з вбудованими меблями та технікою; • доглянутий будинок та охайна прибудинкова територія. Квартира вільна та повністю готова до продажу. Документи підготовлені — можливий швидкий вихід на угоду.