Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 170м2 на Центральна вул. (Осокорки), Осокорки, в Дарницькому районі, Київ

149 000 $
6 384 437 грн
877 $ /m2

Загальна площа:
170 м2
Ділянка:
5.5 сот.
Кімнат:
5

Поверхів:
2

Код:
2011764
Оновлене:
22-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Марія Сьомочкіна
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без комісії. Одноповерховий будинок з керамоблоку на Оскокрках, 5 км від метро Славутич. У вартість входить вся проектну документацію для реалізації ремонту та дизайну інтерєру. Будинок 170 кв.м., 5.5 соток, паркомісце на 2-3 авто. Затишна вулиця, сусіди проживають цілий рік. Раціональне плвнування: 1 поверх: прихожа, гардеробна, кухня-вітальня з виходом на терасу, 2 спальні ( одна зі своїм с/у та гардеробом), санвузол. 2 поверх (мансарда): кінотеатр зі спорт-зоною, кабінет, гостьова кімната або вільне планування До будинку під'єднані всі комунікації: світло, свердловина, септик, газ по вулиці. Поряд є вся необхідна інфраструктура: зупинка, магазин, аптека, дитячий садок і тд. Код об'єкта: 17357.