Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 165м2 на Кловський узвіз 7, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Кловська

350 000 $
14 997 001 грн
2 122 $ /m2

Площа:
165 / 92 / 26 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
10 из 46
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1970948
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж апартаментів площею S:165,9/92,4/26,8 кв.м., котрі розташовані на 10-му поверсі. Виконаний авторський дизайнерський ремонт із застосуванням високоякісних матеріалів. Уся Сантехніка 'Villeroy Boch'. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, встановлені кондиціонери, підлога з підігрівом. Функціонує Інтернет. Планувальне рішення: вітальня, кухня-їдальня, спальня, спальня-кабінет, 2 с/в (гостьовий з душовою кабіною та Master, з ванною та душовою кабіною), пральна, 2 вбиральні кімнати. Чудово розвинена інфраструктура району. Продаж з меблями та з технікою.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212882961

Адреса будинку: Кловський узвіз, 7, Київ, Печерський район